W dniu 28.11.2017 r. w Szkole Podstawowej w Kuczynie odbyła się długo oczekiwana przez uczniów zabawa andrzejkowa przygotowana przez Samorząd Szkolny. Nie mogło zabraknąć wróżb i konkursów z nagrodami. Uczniowie mogli dowiedzieć się co czeka ich w przyszłości: szczęście, pieniądze, pech czy może jakaś inna niespodzianka. Całą imprezę uświetniła nam fantastyczna muzyka, którą przygotowali członkowie samorządu szkolnego. Dla wielbicieli horoskopów przygotowano specjalne wróżby z numerologicznymi przepowiedniami.Uczniowie bawili się znakomicie. Wszyscy byli zmęczeni, ale zadowoleni. Dziękujemy wszystkim za wspaniałą i spokojną zabawę.
ANDRZEJKI W NASZEJ SZKOLE
DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA
27 listopada pluszowe misie opanowały Oddział i Punkt Przedszkolny oraz klasę I i III naszej szkoły. Misie „przybyły” ze swoimi małymi właścicielami, aby bawić się, świętować i uczyć.Tego dnia dzieci mogły przyjść ze swoją najmilszą przytulanką i najlepszym przyjacielem- misiem. Przybyły misie małe, średnie i bardzo duże, białe, brązowe, kolorowe itd. A każdy był piękny i wyjątkowy.Uroczysty dzień rozpoczął się od parady przyniesionych pluszaków oraz przedstawienia swojego przyjaciela.Dzieci zostały zaproszone do wspólnej zabawy w misiowej krainie. Poznały historię święta, wspólnie recytowały wiersze o misiach oraz bawiły się przy piosenkach: „Pokochaj pluszowego misia", "Jadą, jadą misie”, "Mały miś" itp. Każde dziecko wykonało piękną laurkę wraz z życzeniami dla swego ulubieńca. Na koniec imprezy odbyły się tańce z misiami.Ten dzień był pełen uśmiechu oraz wspólnej zabawy. Mimo coraz nowocześniejszych i coraz atrakcyjniejszych zabawek, moda na misie nie przemija.
KONKURS LITERACKI
Uczennica klasy VII - Dominika Tomczuk oraz uczeń klasy IV - Sebastian Tymiński wzięli udział w konkursie literackim „W czym dziś powinien przejawiać się patriotyzm?” Realizatorem projektu był Wojewoda Podlaski, Koordynatorem projektu - Kuratorium Oświaty w Białymstoku przy współpracy - Centrum Edukacji Nauczycieli w Białymstoku. Celem konkursu było:
- pogłębianie patriotycznych postaw uczniów szkół podstawowych i gimnazjów;
- kształtowanie poczucia świadomości narodowej i szacunku wobec własnego państwa;
- poszerzenie wiedzy uczniów szkół podstawowych i dotychczasowych gimnazjów na temat historycznego i współczesnego rozumienia patriotyzmu;
- rozwijanie twórczego zaangażowania uczniów;
- wyłonienie najlepszych prac literackich przedstawiających, popularyzujących i promujących ideę patriotyzmu.
W dniu 24 listopada 2017 r. o godz. 14.00 w Centrum Edukacji Nauczycieli w Białymstoku odbyła się gala podsumowująca konkurs. Nagrodę główną otrzymał uczeń – Sebastian Tymiński.
Gratulujemy.
SPRAWOZDANIE Z OBCHODÓW OGÓLNOPOLSKIEGO DNIA PRAW DZIECKA
20 listopada to dzień, w którym obchodziliśmy Ogólnopolski Dzień Praw Dziecka. Z tej okazji w naszej szkole podjęliśmy wiele inicjatyw. Dnia 21 listopada uczniowie pod opieką nauczycieli oglądali pokaz multimedialny – „Prawa dziecka” przygotowany przez opiekunów Samorządu Uczniowskiego, który miał na celu przypomnieć wszystkim, że każde dziecko to człowiek, posiadający swoje prawa. Następnie wychowawcy przeprowadzili lekcje z wychowankami pt. „Dziecko i jego prawa” według przygotowanego scenariusza. Podczas lekcji historii i języka polskiego uczniowie omawiali tematy dotyczące Konwencji o Prawach Dziecka, które poruszył z nimi nauczyciel p. Marzena Śliwowska. Dodatkowo Samorząd Uczniowski pod opieką p. Elżbiety Gosk przygotował gazetkę ścienną - „Wszystko o prawach dzieci”. Po obejrzeniu prezentacji odbyły się warsztaty plastyczne „Nasze prawa kredą na papierze”. Maluchy,które uczestniczyły w zajęciach plastycznych „Moja pasja”,przygotowały piękne papierowe czapki, które ozdobiły barwnymi rysunkami, symbolizującymi ich najważniejsze prawa. Uczniowie klas I-III wykonali rysunki pod hasłem „Prawa dziecka w oczach dzieci”. Uczniowie klas IV - VI, pod kierunkiem wychowawców i nauczyciela plastyki p. E. Gosk, przygotowali ciekawe transparenty, promujące prawa dzieci z całego świata. Uczniowie klasy VII, pod okiem nauczyciela polonisty wcielili się w rolę małych pisarzy – tworząc ciekawe utwory poświęcone tematyce o prawach dzieci. Dzień 22 listopada ogłosiliśmy dniem życzliwości. Od tego dnia do 21 grudnia 2017r. w naszej szkole będzie trwała akcja „Dzieci - dzieciom”. Wolontariat –zbiórka funduszy oraz zbiórka makulatury dla dzieci z Hospicjum w Białymstoku na rzecz fundacji „Pomóż im”. Dodatkowo dnia 22 listopada trwała akcja społeczna pod hasłem DZIEŃ DOBRYCH WIADOMOŚCI / DZIEŃ ŻYCZLIWOŚCI– drzewko życzliwości wykonane przez uczniów i p. Marzenę Śliwowską oraz p. Elżbietę Gosk, na którym każdy uczeń mógł zawiesić miłe słowa skierowane do kolegi/koleżanki/nauczyciela lub podzielić się ze wszystkimi dobrą wiadomością. Dnia 23 listopada wszyscy uczniowie przyszli do szkoły ubrani na odpowiedni kolor, co jednocześnie zwolniło ich z odpowiedzi ustnej, kartkówki i pracy klasowej.
Punkt przedszkolny i zerówka - zielono
Klasa II i III – biało
Klasa IV i V – czerwony
Klasa VI – niebiesko
Również nauczyciele dołączyli się do akcji przychodząc w symbolicznych elementach stroju odpowiedniego koloru. Efekty wszystkich przygotowanych na tę okazję prac uwieczniła wystawa pod hasłem „Prawa człowieka zaczynają się od praw dziecka – ZNAMY SWOJE PRAWA”. Tego dnia o godzinie 1100 przeprowadzimy symboliczną akcję „balony w górę”. Uczniowie na hasło „MY TEŻ MAMY SWOJE PRAWA” wypuścili z rąk balony z wypisanymi na nich prawami dzieci, które były symbolem praw i wartości, które zawsze powinny być przestrzegane. Wspólnie odśpiewaliśmy piosenkę „Co może mały człowiek…”
Opiekunowie Samorządu Uczniowskiego:Marzena Śliwowska i Elżbieta Gosk
PIERWSZOKLASIŚCI SĄ JUŻ PEŁNOPRAWNYMI UCZNIAMI
15 listopada br. odbyło się uroczyste ślubowanie i pasowanie na ucznia. To był wyjątkowy dzień. W niezwykle podniosłej atmosferze, przed pocztem flagowym czwórka pierwszaków ślubowała być dobrymi uczniami i Polakami, swym zachowaniem i nauką sprawiać radość rodzicom i nauczycielom. Po złożeniu ślubowania pani dyrektor Beata Miszczuk dokonała symbolicznego pasowania na ucznia wypowiadając zdanie: „Pasuję Cię na ucznia Szkoły Podstawowej w Kuczynie " oraz dotykając ołówkiem ramion pierwszoklasistów. Zanim jednak maluchy zostały przyjęte do grona społeczności szkolnej musiały przedstawić to, czego już się w szkole nauczyły. Zadaniem ich było m.in. zaśpiewanie piosenek, recytacja wierszy oraz udzielenie odpowiedzi na szereg bardzo ważnych pytań. W tej wyjątkowej chwili pani Dyrektor pogratulowała dzieciom zaprezentowanych umiejętności oraz ich wychowawczyni pani Grażynie Kordulskiej, która przygotowała pierwszaków do wspaniałego występu. Podczas uroczystości dzieci otrzymały upominki i dyplomy oraz pozowały do pamiątkowych zdjęć z przybyłymi na uroczystość gośćmi (m.in. z pracownikiem BS w Klukowie p. Moniką Zawadzką i księdzem proboszczem Jerzym Kaczyńskim). Ślubowanie uczniów klas pierwszych to bardzo ważne wydarzenie nie tylko dla najmłodszych, ale również dla ich rodziców i bliskich. Po części oficjalnej Rodzice zaprosili na wspaniały, słodki poczęstunek nauczycieli i gości ( z pysznym i pięknym tortem) oraz przygotowali pyszności i dyskotekę dla dzieci przedszkolnych i klas I- III. Ten dzień na długo pozostanie w pamięci nas wszystkich.
ŚWIĘTO NIEPODLEGŁOŚCI
Rocznica odzyskania przez Polskę niepodległości na stałe wpisała się w kalendarz naszych szkolnych uroczystości. Dnia 13 listopada 2017r. odbyła się z tej okazji uroczysta akademia, po której odbyło się wspólne śpiewanie. W uroczystym apelu uczniowie klas: IV - VII przedstawili program artystyczny o patriotycznym charakterze. Przybliżyli społeczności szkolnej historię naszego kraju – czasów, gdy Polska straciła niepodległość i zniknęła na 123 lata z map świata. Apel był przedstawiony w bardzo ciekawej formie – uczniowie opowiadali historię walki Polaków o odzyskanie niepodległości oraz recytowali wiersze i śpiewali pieśni patriotyczne.Najważniejsze wydarzenia, daty, postacie, symbole narodowe umieszczono na gazetce. Akademia z okazji Święta Niepodległości była dla uczniów wspaniałą lekcją historii i patriotyzmu. Na zakończenie oficjalnej części uroczystości zapłonął znicz, przy którym odbyło się wspólne śpiewanie pieśni patriotycznych.
DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ
Szczególna datą w kalendarzu szkolnym jest Dzień Nauczyciela, kiedy to uczniowie wyrażają wdzięczność swoim nauczycielom za poświęcony im czas i poniesiony trud, który wkładają w ich nauczanie. Tego dnia wszyscy uczniowie przyszli ubrani na galowo, składali życzenia swoim nauczycielom oraz wręczali kwiaty.
Jednym z wyrazów okazywanej wdzięczności jest akademia, podczas której społeczność uczniowska składa podziękowania w postaci piosenek i deklamowanych wierszyków oraz scenek humorystycznych. Na początku prowadzące montaż słowno-muzyczny, Natalia i Kinga, powitały zebranych gości, czyli obchodzących swe święto nauczycieli oraz nauczycieli-emerytów, Panią Dyrektor, uczniów, pracowników szkoły, rodziców i zaproszonych gości. Następnie mogliśmy wysłuchać piosenek i wierszy o tematyce szkolnej, a także pośmiać się ze szkolnych żartów. Ostatnim etapem akademii były życzenia i wręczenie kwiatów przez uczniów. Kończąc uroczystość, głos zabrała Pani Dyrektor, które jeszcze raz podkreśliła jak wielki trud wkładają nauczyciele w swoją pracę, za co równie mocno dziękuje.
Uroczystości szkolne z okazji Dnia Edukacji Narodowej zakończyły się integracyjnym poczęstunkiem nauczycieli.
WYCIECZKA DO BIAŁEGOSTOKU
Dnia 29 września br. wraz z uczniami Szkoły Podstawowej w Łuniewie Małym udaliśmy się na jednodniową wycieczkę do Białegostoku. W pierwszej kolejności oglądaliśmy spektakl pt. ,,Czerwony Kapturek’’ w Teatrze Lalek. Na uwagę zasługuje fakt, że to dzieci były współtwórcami widowiska. Pełni doznań artystycznych pojechaliśmy do Centrum Zabawy i Edukacji ,,Kraina Smyka’’, gdzie mogliśmy wykazać się sprawnością fizyczną i intelektualną, uczestniczyć w dyskotece z bańkami mydlanymi oraz zrobić pamiątkowe zdjęcia. Na koniec zajechaliśmy do McDonalds, aby posmakować ulubione przez dzieci specjały. Zadowoleni i pełni wrażeń wróciliśmy do domów.
Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2017/2018
Tegoroczne rozpoczęcie roku szkolnego odbyło się w poniedziałek 4 września. Pierwszym elementem tej uroczystości była Msza Święta. Po Mszy uczniowie udali się na salę gimnastyczną, gdzie Pani Dyrektor Beata Miszczuk serdecznie powitała wszystkich :pedagogów, uczniów i rodziców, a następnie omówiła organizację bieżącego roku szkolnego. Przedstawiła również nowych pracowników szkoły, gdyż w tym roku czeka nas wiele wyzwań związanych z przekształceniem 6-klasowej szkoły w 8-klasową i pojawiło się wiele nowych przedmiotów.Pani Dyrektor szczególne słowa zachęty i otuchy skierowała do uczniów rozpoczynających naukę w naszej szkole. Na zakończenie życzyła wszystkim zebranym zapału w zdobywaniu wiedzy i umiejętności oraz pasma sukcesów, a także zdrowia i wielu radości w bieżącym roku szkolnym 2017-18.
ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2016/2017
23 czerwca 2017 – to ostatni dzień roku szkolnego. Cała społeczność szkolna o godzinie 8:00 zebrała się w kościele parafialnym na mszy świętej dziękczynnej za szczęśliwie zakończony rok pracy i nauki. Następnie wszyscy zgromadzili się w szkole celem odebrania świadectw, nagród i wyróżnień za całoroczną naukę.
Życzymy wszystkim bezpiecznego wypoczynku.
SUKCES SKO
Sukces Szkolnej Kasy Oszczędności działającej w Szkole Podstawowej w Kuczynie pod patronatem Banku Spółdzielczego w Ciechanowcu Oddział w Klukowie.
12 czerwca 2017 r. przedstawiciele uczniów Szkoły Podstawowej w Kuczynie razem z opiekunem SKO gościli w Centrali Banku BPS w Warszawie na uroczystości wręczenia nagród w finale konkursów Programu Talentowisko Banków Spółdzielczych. Otrzymaliśmy zaproszenie na tę uroczystość, ponieważ znaleźliśmy się w gronie laureatów, zdobywając pierwsze miejsce w regionie Olsztyn.Na stronie organizatora konkursu napisano: ,, Do tegorocznej edycji konkursów przystąpiło ponad 25 000 uczniów z blisko 200 szkół podstawowych i gimnazjalnych oraz niespełna 60 uczniów ze szkół ponadgimnazjalnych. Poziom prac był wysoki, a rywalizacja zacięta.” Przytoczona wypowiedź i uzyskana lokata daje nam poczucie satysfakcji z dobrze wykonanych zadań, które podjęliśmy w ramach konkursu.
Opiekun SKO
Dorota Załuska-Jeżak
SZKOLNE ŚWIĘTO RODZINY
06 czerwca 2017 roku w naszej szkole odbyła się uroczystość z okazji Dnia Rodziny pod hasłem :„Cudownych rodziców mam”. Na tę wyjątkową akademię licznie przybyli najważniejsi goście – rodzice. Święto Rodziny zainaugurowała pani dyrektor Beata Miszczuk, która serdecznie powitała zaproszonych gości i złożyła wszystkim najserdeczniejsze życzenia.Zebrani rodzice z uśmiechem na twarzy, z wielką dumą, a nawet z łezką w oku oglądali występy swoich pociech. Dzieci dały wspaniały popis swoich zdolności i umiejętności recytatorskich, tanecznych i wokalnych. Wszyscy goście nagrodzili swoje pociechy wielkimi brawami. Następnie dzieci wręczyły własnoręcznie wykonane laurki i zaprosiły na słodki poczęstunek .
DZIEŃ DZIECKA
Słodki, sportowy, artystyczny, a przede wszystkim wesoły Dzień Dziecka
Tak można powiedzieć o dniu 2 czerwca w naszej szkole - to zwykły dzień pracy, jednak jakże inny od pozostałych. Nikt nie przyniósł tego dnia książek i zeszytów, ale uśmiech na twarzy i ochotę na wspólną zabawę.
Wszyscy uczniowie rozpoczęli zajęcia na sportowo. W tym roku nie było konkurencji indywidualnych, lecz zespołowe. Dzieci startowały w różnych konkurencjach sportowych, zdobywając na każdej stacji punkty składające się na wynik całej drużyny. W tym dniu wszyscy byli zwycięzcami i otrzymali ordery i słodki upominek. Podsumowaniem tego niezwykłego dnia było wspólne ognisko, pieczenie kiełbasek, napoje i lody.
Na koniec dnia uczniowie stwierdzili, że Dzień Dziecka powinien być co najmniej raz w miesiącu, a nie raz w roku.
Wszystkiego dobrego, Drogie Dzieci!
WYCIECZKI SZKOLNE
1. Dnia 23 maja 2017 roku odbyła się wycieczka uczniów klas 0-III do Teatru Dramatycznego im. A. Węgierki w Białymstoku na przedstawienie „Królewna Śnieżka”. Dodatkową atrakcją był pobyt w Fikolandzie.
2. Klasy IV-VI w dniu 30 maja 2017 roku były na wycieczce szkolnej:„Perły Lubelszczyzny”. Uczniowie zwiedzili Kazimierz Dolny i ruiny zamku w Janowcu. Wielu niezapomnianych wrażeń dostarczył rejs po Wiśle i przejazd ciuchcią oraz pobyt i zabawy w Magicznych Ogrodach w Trzciance.
Z WADOWIC DO NIEBA…
18 maja 2017 r. w rocznicę urodzin Karola Wojtyły, w naszej szkole odbył się apel poświęcony Jego pamięci. Muzyczną wyprawę ścieżkami Jana Pawła II przygotowali uczniowie kl. IV-VI pod kierunkiem p. Elżbiety Gosk.Bogactwo treści zawartych w piosenkach oraz w wierszach było wyrazem hołdu złożonemu Ojcu Świętemu i podziękowaniem Bogu za dar Papieża Polaka.Św. Jan Paweł II zmienił świat, tchnął w nas wiosnę wiary, nadziei i miłości. Kochał Boga i człowieka, dlatego pamięć po Nim powinna zobowiązywać nas do tego, aby dziedzictwo, wartości i dobro, które pozostawił Ojciec Święty pogłębiać, zachowywać i przekazywać przyszłym pokoleniom.Podsumowaniem apelu było wyłonienie mistrza wiedzy o papieżu w turnieju „Jeden z dziesięciu” oraz wspólne odśpiewanie hymnu Światowych Dni Młodzieży „Błogosławieni”.
3 MAJA
28 kwietnia 2017 r. w naszej szkole odbyła się uroczysta akademia z okazji rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 maja. Patriotyczne apele rocznicowe są w naszej szkole tradycją, dzięki której dyrekcja szkoły oraz grono pedagogiczne dążą do kształtowania postaw patriotycznych, wychowania w polskości oraz przygotowania do życia w demokratycznym państwie. Jest to wspaniała okazja, by uzmysłowić rolę takich słów jak ojczyzna i patriotyzm oraz przybliżyć fakty z historii Polski, często zapomniane i nie do końca rozumiane przez dzieci. Uczniowie klasy VI – Dominika Tomczuk, Oliwia Puchalska, Damian Dąbrowski, Marcin Sobotka oraz Marcin Andrzejczuk, przy pomocy prezentacji multimedialnej, przypomnieli tło historyczne wydarzeń z 3 maja 1791 roku i wyjaśnili, dlaczego jest to nadal tak ważny dla Polski dzień. Nie zabrakło akcentów symbolicznych: biało-czerwonej flagi, godła, „Mazurka Dąbrowskiego”, daty 3 maja 1791 oraz nazwisk Stanisława Augusta Poniatowskiego, Ignacego Potockiego, Hugo Kołłątaja i Stanisława Małachowskiego. O doniosłości chwili świadczyła również obecność pocztu flagowego. Cały występ uświetniły pieśni śpiewane przez uczniów tej klasy- Julię Lubowicka oraz Adriana Dmochowskiego.
DZIEŃ ZIEMI
- Dzień Ziemi obchodzony 22 kwietnia to czas, kiedy ludzie na całym świecie łączą siły, aby uświadomić wszystkim, że wspaniałe dary przyrody trzeba wykorzystywać mądrze - tak, aby starczyło ich dla przyszłych pokoleń. Musimy być przyjaciółmi przyrody - ekologami i dbać o środowisko. Budzenie wśród dzieci i młodzieży współodpowiedzialności za stan środowiska w przyszłości, poczucia troski o stan czystości najbliższego otoczenia oraz wychowanie w duchu miłości i szacunku do przyrody, to główne cele tegorocznych obchodów Dnia Ziemi. W naszej szkole w dniu 24 kwietnia 2017 r. z tej okazji odbył się apel na którym została przedstawiona inscenizacja pt:”Zostawcie nam czysty kawałek świata” przez uczniów kl. IV – VI uczęszczających na kółko ekologiczne .Opiekun koła: Helena Pełszyk
POWITANIE WIOSNY
Wiosna to początek nowego życia, to pożegnanie długiej i trudnej zimy, to czas budzenia się przyrody do życia. Wszyscy z niecierpliwością czekamy na wiosnę – na słońce, kwiaty, ptaki. Dawniej ludzie wierzyli, że można przyspieszyć nadejście wiosny, topiąc słomianą kukłę zwaną Marzanną. W szkole w Kuczynie tym razem było nieco inaczej, dzień wiosny połączony był z Dniem Szkolnych Talentów, gzie każdy mógł przedstawić swoje zainteresowania, uzdolnienia i umiejętności.Zaczęliśmy punktualnie o godzinie 8.00 projekcja filmu „Bociany”. O godzinie 10.00 rozpoczęliśmy Dzień Szkolnych Talentów. Świetne humory dopisywały. Dzieci wykazały się ogromną wyobraźnią twórczą, niezwykłym zmysłem artystycznym oraz sprawnością fizyczną i sprytem. Nasze świętowanie przyjęło też formę tradycyjną. Wspólnie wykonaliśmy Marzannę, próbowaliśmy swych sił w tworzeniu wierszy i rebusów o tematyce wiosennej, śpiewaliśmy piosenki. Umysły ścisłe próbowały swych sił w turnieju matematycznym.Na koniec wszyscy w radosnych nastrojach wyszliśmy na plac szkolny, by już oficjalnie pożegnać zimę i powitać wiosnę – „topiliśmy Marzannę”.
W KARNAWALE SĄ BALE...
Ten dzień od rana zapowiadał się niezwykle. We czwartek, 16 lutego odbył się doroczny bal karnawałowy. W tym dniu sala gimnastyczna zamieniła się w zaczarowaną krainę pełną wróżek, czarodziejów, kowbojów, batmanów, księżniczek i innych barwnych postaci z kreskówek i bajek. Prowadzenie balu powierzono Samorządowi Uczniowskiemu, który nikomu nie pozwolił się nudzić. Przy dźwiękach skocznej muzyki i utworach znanych wykonawców dzieci mogły pobawić się ze szkolnymi kompanami i nauczycielami. Były korowody, kółeczka, pociągi, węże i tańce w parach. Dzieci bawiły się świetnie, chętnie uczestniczyły w konkursach. Pląsy na parkiecie i wspólne zabawy wyczerpały siły tancerzy, dlatego w trakcie zabawy wszystkie dzieci udały się na słodki poczęstunek. Na pewno tegoroczny bal będzie niezapomniany, a uczniowie już nie mogą doczekać się kolejnego.
PODSUMOWANIE SZKOLNYCH KONKURSÓW PLASTYCZNYCH
W pierwszym półroczu roku szkolnego 2016-2017 w naszej szkole odbyły się dwa konkursy plastyczne: „Na najpiękniejszy różaniec” oraz na „ Ozdobę bożonarodzeniową”zorganizowane przez nauczyciela religii i plastyki. W konkursach mogli brać udział wszyscy uczniowie naszej szkoły. Ocenie podlegała pomysłowość wykonania i estetyka.Różańce na konkurs wykonane były m. in. z: modeliny, owoców róży, kasztanów,szyszek, fasolki, orzechów włoskich, różnych drewnianych elementów. Na konkurs złożono 15 różańców. Komisja Konkursowa wyłoniła następujących zwycięzców: I miejsce- Marta Sylwestrzak, II miejsce- Oliwia Puchalska i Dominika Tomczuk, III miejsce- Sebastian Kamiński i Weronika Wyszyńska. Wyróżnienia otrzymali: Aleksandra Andrzejczuk, Sebastian i Jakub Gontarczuk . W konkursie na „ Ozdobę bożonarodzeniową” brało udział 13 uczniów.I miejsce zajęły: Kinga Kulesza kl.V i Marta Sylwestrzuk kl. IV,II miejsce: Mateusz Puchaczewski kl.IV i Sebastian Tymiński kl.III, III miejsce: Natalia Łuniewska kl.V i Jakub Gontarczuk kl.V. Wyróżnienia otrzymali: z oddziału przedszkolnego: Maja Szapował, Marianna Szapował, Michał Gontarczuk i Rafał Maciejczuk, Oliwia Bazylewicz –kl.II, Sebastian Gontarczuk kl.II i Sebastian Kamiński kl.III.Wszyscy nagrodzeni i wyróżnieni uczniowie otrzymali nagrody i dyplomy. Prace można było obejrzeć na szkolnej wystawie. Wszystkim nagrodzonym gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.
Archiwum Aktualności